Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Audytor Przemysłu 4.0 - Junior

Krakowski Park Technologiczny z związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu Digital Innovation Hub poszukuje audytora Przemysłu 4.0 – junior.

Szukamy osoby o pozytywnym nastawieniu, chcącej dynamicznie się rozwijać i wiele nauczyć, z wiedzą i doświadczeniem technicznym w przemyśle, ale nastawionej biznesowo.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kontakty z potencjalnymi klientami, w tym za analizę kwestionariuszy samooceny przedsiębiorstwa. Następnie w ramach rozmów z przedstawicielami firm będzie odpowiedzialna za pogłębienie diagnozy wyzwań i szans stojących przed klientem wynikających z transformacji cyfrowej fabryki. Szukamy osób dociekliwych, umiejących słuchać, czujących się swobodnie w rozmowie z osobami starszymi, bardziej doświadczonymi czy lepiej sytuowanymi od siebie. Mile widziane będzie doświadczenie w doradztwie, konsultacjach projektów inżynieryjnych, pracy integratora, czy sprzedaży automatyki/robotyki do różnych branż. Kluczowa jednak jest umiejętność uczenia się, także przez obserwację osób bardziej doświadczonych.

Oferujemy miejsce w prestiżowym, strategicznym projekcie budującym potencjał na wiele lat, możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami z wielu wiodących firm w Polsce, wiele szkoleń i obserwacji podobnych działań za granicą, a także intensywny kontakt z wieloma klientami z bardzo różnych branż, na różnych etapach rozwoju.

Wymagania

  • doświadczenie pracy w przemyśle (w sprzedaży, w konsultingu, w projektowaniu rozwiązań dla klienta)
  • doświadczenie pracy z klientem, jego potrzebami/oczekiwaniami
  • dyspozycyjność: praca stacjonarna 5 dni w tygodniu, gotowość do podróży służbowych zarówno w kraju 1-2 dni, jak i kilka razy w roku zagranicznych (3-5 dni)
  • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność ogarniania wielu detali jednocześnie
  • energia i pozytywne nastawienie
  • inicjatywa własna, podejmowanie działań nie tylko z polecenia przełożonego
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • zainteresowanie tematem Przemysłu 4.0
  • dobry angielski (min. B2) w mowie i piśmie

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@kpt.krakow.pl do 29 listopada 2019  r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

 

 

Metadane

Data publikacji : 07.11.2019
Data modyfikacji : 21.11.2019
Podmiot udostępniający informację:
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Wityńska-Słącz
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Wityńska-Słącz

Opcje strony

do góry