Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Specjalista ds. realizacji projektu

Krakowski Park Technologiczny z związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu Digital Innovation Hub poszukuje specjalisty ds. realizacji projektu.

Szukamy osoby o pozytywnym nastawieniu, świetnie zorganizowanej, uporządkowanej, starannej, która będzie odpowiedzialna za działania administracyjne w projekcie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za tworzenie dokumentacji projektowej, ale także budowę standardów, wsparcie i kontrolę partnerów projektu w zadaniach administracyjnych. Dodatkowe zadania będą dotyczyły organizacji niewielkich wydarzeń oraz wsparcia zespołu promocyjnego w tym prowadzenie wybranych zamówień/zakupów, niewykluczone, że w rygorze zamówień publicznych. Stałym elementem pracy specjalisty będzie kontakt z klientami i kontrahentami projektu. Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach rozproszonych w mocno zcyfryzowanych procesach. Atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z UE. Dodatkowym walorem będzie także zainteresowanie tematem innowacji w przemyśle.

Wymagania

 • doświadczenie w realizacji projektów
 • staranność, dokładność
 • dyspozycyjność: praca stacjonarna 5 dni w tygodniu
 • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność ogarniania wielu detali jednocześnie
 • energia i pozytywne nastawienie
 • inicjatywa własna, podejmowanie działań nie tylko z polecenia przełożonego
 • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
 • dobry angielski (min. B2) w mowie i piśmie

 

Mile widziane

 • zainteresowanie innowacjami w przemyśle czy nowymi technologiami
 • doświadczenie w pracy w projektach realizowanych w konsorcjum
 • umiejętność wdrażania i pracy z narzędziami do zarządzania zadaniami (od Asana, Trelo aż po soft specjalistyczny do zarządzania projektami)
 • doświadczenie pracy w projektach unijnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@kpt.krakow.pl do 29 listopada 2019  r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 07.11.2019
Data modyfikacji : 21.11.2019
Podmiot udostępniający informację:
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Wityńska-Słącz
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Wityńska-Słącz

Opcje strony

do góry