Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Specjalista ds. promocji

Krakowski Park Technologiczny z związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu Digital Innovation Hub poszukuje specjalisty ds. promocji.

Szukamy osoby o pozytywnym nastawieniu, łatwo nawiązującej kontakty, świetnie zorganizowanej, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie komunikacji, działań PR, ale także nadzorowanie prac podwykonawców w ramach realizowanego projektu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za promocję usług i wydarzeń dla firm przemysłowych, profesjonalistów pracujących w fabrykach i zespołach inżynierskich. Niezbędną umiejętnością będzie praca z partnerami, którzy także prowadzą własną komunikację i mają własne procedury dotyczące promocji. Obszarem obowiązków specjalisty nie jest jedynie prowadzenie działań stricte promocyjnych, ale także odpowiedzialność za całą komunikację projektu w różnych punktach styku z klientem: materiały drukowane, strona, przestrzenie fizyczne itd.

Wymagania

 • duża wiedza i umiejętności związane z promocją, zwłaszcza online (w tym social media)
 • kreatywność w podejściu do komunikacji i promocji - zdolność znajdowania nietypowych rozwiązań
 • dyspozycyjność: praca stacjonarna 5 dni w tygodniu, czasami wymagająca obecności wieczorami
 • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność ogarniania wielu detali jednocześnie
 • energia i pozytywne nastawienie
 • inicjatywa własna, podejmowanie działań nie tylko z polecenia przełożonego
 • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
 • dobry angielski (min. B2) w mowie i piśmie

 

Mile widziane

 • doświadczenie w pracy z firmami przemysłowymi/produkcyjnymi
 • udokumentowana historia działań performance marketing oraz content marketing
 • doświadczenie pracy w projektach unijnych na stanowiskach ds. promocji

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@kpt.krakow.pl do 29 listopada 2019  r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 07.11.2019
Data modyfikacji : 21.11.2019
Podmiot udostępniający informację:
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Wityńska-Słącz
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Wityńska-Słącz

Opcje strony

do góry