Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Specjalista/specjalistka ds. obsługi klienta w hubie innowacji cyfrowych

Krakowski Park Technologiczny z związku z realizacją projektu European Digital Innovation Hub poszukuje specjalisty ds. pozyskiwania i obsługi klientów przemysłowych.

Szukamy osoby o pozytywnym nastawieniu, chcącej dynamicznie się rozwijać i wiele nauczyć, z wiedzą i podstawowym doświadczeniem technicznym w przemyśle, ale nastawionej biznesowo na budowanie relacji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kontakty z potencjalnymi klientami, ocenę wyzwań i szans stojących przed klientem wynikających z transformacji cyfrowej fabryki, budowę i utrzymanie relacji środowiska inżynierów, managerów przemysłu 4.0.

Oferujemy miejsce w prestiżowym, strategicznym projekcie budującym potencjał na wiele lat, możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami z wielu wiodących firm w Polsce, szereg szkoleń i obserwacji podobnych działań za granicą, a także intensywny kontakt z wieloma klientami z bardzo różnych branż, na różnych etapach rozwoju.

Co będziesz robić?

 • prowadzenie bezpośredniej i stałej komunikacji z firmami, również w trybie wyjazdowym
 • wsparcie zespołu w prowadzeniu działań audytu przemysłu 4.0
 • monitoring i ewaluacja usług oferowanych firmom
 • wsparcie w promocji oraz budowanie relacji z firmami
 • rekrutacja nowych firm do KPT EDIH
 • nadzór nad dokumentacją związaną z pracą KPT EDIH w obszarze audytu i usług doradczych
 • współpraca z zespołem EDIH realizującym projekt

 

Nasz oczekiwania

 • doświadczenie pracy z klientem, jego potrzebami/oczekiwaniami (preferowane branże: przemysł, dystrybucja, konsulting)
 • doświadczenie w projektowaniu sprzedaży i utrzymaniu siatki klientów
 • dyspozycyjność: preferowana praca stacjonarna 5 dni w tygodniu, z możliwością pracy zdalnej 2-3 dni w tygodniu, gotowość do podróży służbowych zarówno w kraju 1-2 dni, jak i przynajmniej kilka razy w roku zagranicznych (3-4 dni)
 • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność ogarniania wielu detali jednocześnie
 • energia i pozytywne nastawienie
 • inicjatywa własna, podejmowanie działań nie tylko z polecenia przełożonego
 • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
 • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

 • zainteresowanie tematem przemysłu 4.0, w tym doświadczenie w doradztwie, konsultacjach projektów inżynieryjnych, pracy integratora, czy sprzedaży automatyki/robotyki do różnych branż.
 • dobry angielski (min. B2) w mowie i piśmie

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@kpt.krakow.pl do 12 lutego 2023 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 23.01.2023
Podmiot udostępniający informację:
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Wityńska-Słącz

Opcje strony

do góry