Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Konsultant w przemyśle/Key Account Manager

Krakowski Park Technologiczny w związku z realizacją projektu Digital Innovation Hub (hub4industry.pl) poszukuje członka zespołu, który będzie pierwszą linią kontaktu dla firm przemysłowych zainteresowanych usługami hubu.

Szukamy komunikatywnej osoby o pozytywnym nastawieniu, chcącej dynamicznie się rozwijać i wiele nauczyć, z wiedzą i doświadczeniem technicznym w przemyśle, ale nastawionej biznesowo. Poszukujemy osoby, która posiada lub jest w stanie szybko zdobyć szeroką wiedzę dotyczącą nowych technologii w przemyśle. Specjalizacja/głębsza wiedza, w jednym z obszarów będzie zaletą, ale nie jest wymagana.
 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za kontakty z potencjalnymi klientami, w tym za analizę kwestionariuszy samooceny przedsiębiorstwa. Następnie w ramach rozmów z przedstawicielami firm będzie odpowiedzialna za pogłębienie diagnozy wyzwań i szans stojących przed klientem wynikających z transformacji cyfrowej fabryki. Szukamy osób dociekliwych, umiejących słuchać, czujących się swobodnie w rozmowie z osobami starszymi, bardziej doświadczonymi czy lepiej sytuowanymi od siebie. Mile widziane będzie doświadczenie w doradztwie, konsultacjach projektów inżynieryjnych, pracy integratora, czy sprzedaży automatyki/robotyki, oprogramowania ERP/MRP do różnych branż. Kluczowa jednak jest umiejętność szybkiego uczenia się. Osoba na tym stanowisku nie tylko będzie odpowiedzialna za utrzymanie kontaktu z potencjalnym klientem, zebranie jego oczekiwań i identyfikację potrzeb, ale także wsparcie klienta w doborze usług i ekspertów z grona partnerów całego konsorcjum hub4industry.
 

Nasze oczekiwania

 • doświadczenie pracy w przemyśle lub dla przemysłu (w sprzedaży, technologii produkcji, kontroli jakości lub w konsultingu oraz projektowaniu rozwiązań dla klienta, np. IT/OT)
 • doświadczenie pracy z klientem, jego potrzebami/oczekiwaniami
 • dyspozycyjność: praca stacjonarna 5 dni w tygodniu, gotowość do podróży służbowych zarówno w kraju 1-2 dni, jak i kilka razy w roku zagranicznych (3-5 dni)
 • wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność ogarniania wielu detali jednocześnie
 • energia i pozytywne nastawienie
 • inicjatywa własna, podejmowanie działań nie tylko z polecenia przełożonego
 • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
 • prawo jazdy kat. B
 • dobry angielski (min. B2) w mowie i piśmie
   

Mile widziane

wiedza z obszaru Przemysłu 4.0, w tym poszczególnych technologii

Oferujemy

 • umowę o pracę – wymiar pełnego etatu
 • adekwatne wynagrodzenie
 • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne)
 • narzędzia do wykonywania pracy: laptop, telefon służbowy
 • profesjonalne szkolenia merytoryczne

Oferujemy miejsce w prestiżowym, strategicznym projekcie budującym potencjał na wiele lat, możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami z wielu wiodących firm w Polsce, wiele szkoleń i obserwacji podobnych działań za granicą, a także intensywny kontakt z wieloma klientami z bardzo różnych branż, na różnych etapach rozwoju.
 

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@kpt.krakow.pl do 28.08. 2020 r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 17.08.2020
Podmiot udostępniający informację:
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Wityńska-Słącz

Opcje strony

do góry