Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Specjalista ds. rozwoju firm

Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o. poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy w  zespole wsparcia i rozwoju firm.

Praca na stanowisku specjalisty ds. rozwoju firm to częste i ciekawe kontakty z ludźmi, codzienna współpraca z rozwijającymi się firmami branży ICT, planowanie i organizacja wydarzeń dla lokatorów KPT, udział
w ciekawych projektach międzynarodowych.

Szukamy osoby o pozytywnym nastawieniu, łatwo nawiązującej kontakty i świetnie zorganizowanej.

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja nowych klientów parku technologicznego
  • zapewnienie bieżącej opieki merytorycznej i administracyjnej lokatorom KPT
  • reprezentacja parku technologicznego w rozmowach z firmami zainteresowanymi współpracą z KPT
  • prowadzenie monitoringu rozwoju firm zlokalizowanych w budynku MPTI
  • organizacja, promocja i obsługa eventów organizowanych w KPT dla lokatorów
  • kreowanie i planowanie usług wsparcia dla lokatorów parku technologicznego
  • bieżąca pomoc przy realizacji różnych działań związanych z funkcjonowaniem parku technologicznego
  • udział w opracowywaniu koncepcji nowych projektów zgodnych z misją Spółki, potrzebami firm i obszarem zainteresowania zespołu wsparcia i rozwoju firm
  • bieżąca pomoc przy realizacji projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z klientem prywatnym i instytucjonalnym
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z klientem
  • dobra organizacja pracy, staranność, dokładność
  • wysoki poziom kreatywności i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • wiedza w zakresie specyfiki działania branży IT
  • doświadczenie w organizacji szkoleń i eventów dla branży IT
  • doświadczenie współpracy z przedsiębiorcami i administracją
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych (przygotowanie umów, PZP i in.)

Mile widziane:

  • doświadczenie w świadczeniu usług doradczych/szkoleniowych dla firm IT
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE

Co oferujemy:

  • umowę o pracę – wymiar pełnego etatu
  • adekwatne wynagrodzenie
  • atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta Multisport, bony świąteczne)
  • narzędzia do wykonywania pracy: telefon służbowy, laptop
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w ciekawym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@kpt.krakow.pl do 11 lutego 2020 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 28.01.2020
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Maria Dubis Krakowski Park Technologiczny
Osoba udostępniająca informację:
Maria Dubis

Opcje strony

do góry