Biuletyn Informacji Publicznej Project manager - Inne zamówienia - Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Ostatnia aktualizacja strony: 19.06.2019, 15:44

Inne zamówienia

Piątek, 14 grudnia 2018

Project manager

Krakowski Park Technologiczny szuka osoby, która dołączy do zespołu zajmującego się akceleracją startupów przemysłowych. „Akceleracją” czyli dosłownym ich przyspieszaniem – pomaganiem w rozwiązywaniu problemów, zwiększaniu skali działania i dorastaniu do potrzeb rynku. Kilkuosobowy zespół realizuje rządowy program, w ramach którego w ciągu 2,5 roku chce „przyspieszyć” ok. 45 młodych firm. Pomaga nam 4 mocnych partnerów przemysłowych, gotowych wdrażać rozwiązania startupów we własnych przedsiębi

Kogo nam brakuje? Project managera umiejącego połączyć pracę z ludźmi z papierową robotą w dużej ilości.

Co jest konieczne?

  • Branie spraw w swoje ręce: potrzebujemy osoby, która nie boi się odpowiedzialności i nie czeka na polecenia. Partner oczekuje raportu ze spotkania? Siadasz i przygotowujesz jego szkic. Za tydzień mamy duże warsztaty z 30 osobami? Robisz listę spraw do załatwienia przed tym dniem i realizujesz je punkt po punkcie.
  • Umiejętność jasnego formułowania myśli w języku polskim: pisanie i opowiadanie to spora część naszej pracy. Trzeba udzielać ludziom informacji, wyjaśniać, pisać sporo maili, opowiadać dziennikarzom o naszych uczestnikach. Czasem przyjdzie też powiedzieć kilka słów publicznie.
  • Zainteresowanie tematem: potrzebujemy entuzjasty, nie pracownika. Wyzwania polskiego przemysłu, startupy, inwestycje, kultura innowacji, nowe technologie – byłoby świetnie, gdyby te tematy wywoływały Twój entuzjazm (i żebyś coś o nich wiedział/a!).
  • Zorganizowanie: bałagan i chaos to nasza codzienność; Twoim zadaniem jest ją stale porządkować, wybierać to, co ważne i ignorować resztę. Potrzebujemy kogoś, kto panuje nad swoim czasem, dowozi tematy przed ostatnim dzwonkiem i potrafi planować z wyprzedzeniem.
  • Wyrażanie i obrona swojej opinii: wiele decyzji podejmujemy w starciu różnych punktów widzenia. Trzeba więc go mieć. A potem bronić.

 

Co dodatkowo nas ucieszy?

 

  • Doświadczenie w pracy ze startupami i/lub firmami przemysłowymi.
  • Wiedza na temat prawa zamówień publicznych.
  • Znajomość takich pojęć jak: design thinking, user development, lean startup czy CVC.
  • Poczucie humoru. W dużej ilości.
  • Język angielski na poziomie minimum B2

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@kpt.krakow.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Krakowski Park Technologiczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Podole 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@kpt.krakow.pl

Metadane

Data publikacji : 14.12.2018
Data modyfikacji : 14.12.2018
Podmiot udostępniający informację:
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Wityńska-Słącz
Osoba modyfikująca informację:
Barbara Wityńska-Słącz
©2008-2019 Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL